aboutus

Anhui Zhenda Brush Industry Co., Ltd.

Anhui Zhenda Brush Industry Co., Ltd.
1
Anhui Zhenda Brush Industry Co., Ltd.
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: Zhenda
Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 1000000-5000000
Rok założenia: 2008
pc Export: 60% - 70%
O nas
Wprowadzenie

Chiny Anhui Zhenda Brush Industry Co., Ltd. profil firmy 0

Założona w 2010 roku firma Anhui Zhenda Brush Co., Ltd. znajduje się w Qianshan, Prowincjonalnej Strefie Rozwoju Gospodarczego Anhui, a także w bazie przemysłu szczotkarskiego w Chinach.Jest to krajowe przedsiębiorstwo high-tech, które integruje działalność badawczo-rozwojową, produkcję i sprzedaż.Posiada kapitał zakładowy w wysokości 8 milionów juanów i powierzchnię użytkową 20 000 metrów kwadratowych.W 2019 roku firma zasiadała w Radzie Nauki i Innowacji Anhui Equity Escrow Trading Center.

Firma ma ponad 100 zagranicznych nabywców, produkuje głównie szczotki do zamiatarek drogowych, szczotki do usuwania śniegu, szczotkę do szorowania podłóg, szczotkę do pasków, szczotki do polerowania, wałek szczotki przemysłowej, szczotkę wiertarską, szczotki krowie i tak dalej.Nasze produkty są mile widziane w kraju i za granicą.Firma otworzyła biura w Pekinie, Szanghaju i Hefei.Obecnie nasza firma wprowadziła produkty do biur radców ekonomicznych i handlowych ambasady w 14 krajach na całym świecie.Poza tym firma aktywnie uczestniczyła w wystawach krajowych i międzynarodowych.W kolejnych latach firma zdobyła nagrody „Top 10 Industrial Enterprises” i „Top 10 Comprehensive Enterprises” chińskiej bazy przemysłu szczotkarskiego.
Firma utworzyła centrum współpracy przemysłowo-uczelniano-badawczej i zjednoczone laboratorium, poprzez współpracę z Instytutem Fizyki Ciała Stałego i Instytutem Inteligentnych Maszyn Chińskiej Akademii Nauk, Politechniką Hefei, Uniwersytetem Anhui, Uniwersytetem Anhui Jianzhu oraz -znane instytucje badawcze i inne ośrodki inspekcyjne.Firma posiada zespół naukowo-badawczy z głębokimi podstawami teoretycznymi, wysokim poziomem wiedzy technicznej i silnymi możliwościami rozwoju badań.Firma koncentruje się na badaniach właściwości fizykochemicznych materiałów oraz innowacji i optymalizacji procesu przygotowania materiałów.Wysokiej jakości produkty firmy charakteryzują się wysoką wytrzymałością, odpornością na zużycie i niepalnością.Ponadto firma podjęła również kilka kluczowych projektów naukowych na poziomie krajowym i wojewódzkim oraz uzyskała szereg patentów z niezależnymi prawami własności intelektualnej, w tym 37 patentów autoryzowanych na wynalazki i 37 patentów praktycznych.Doskonałe umiejętności w zakresie rozwoju produktów, projektowania i produkcji położyły solidne podstawy do sprzedaży produktów i zapewniły zrównoważony rozwój handlu krajowego i zagranicznego.

Chiny Anhui Zhenda Brush Industry Co., Ltd. profil firmy 1                Chiny Anhui Zhenda Brush Industry Co., Ltd. profil firmy 2                     Chiny Anhui Zhenda Brush Industry Co., Ltd. profil firmy 3Chiny Anhui Zhenda Brush Industry Co., Ltd. profil firmy 4Chiny Anhui Zhenda Brush Industry Co., Ltd. profil firmy 5Chiny Anhui Zhenda Brush Industry Co., Ltd. profil firmy 6

Usługa

Zhenda Brush to producent szczotek przemysłowych i dostawca niestandardowych szczotek do zamiatarek, szczotek do szorowania podłóg, szczotek do polerowania szlifierek, szczotek zabezpieczających przed warunkami atmosferycznymi i tak dalej. Pędzle mogą być przetwarzane w szerokiej gamie rozmiarów oraz z dużą liczbą rodzajów włosia, profili i uchwytów, aby dopasować je do różnych wymagań aplikacji. Nasza funkcja niestandardowego projektowania pędzli pomoże Ci w stworzeniu idealnego pędzla, który spełni Twoje potrzeby, niezależnie od tego, czy potrzebujesz małych ilości, czy dużych.

Szczegóły kontaktu